Ateliér

Pozadí

Ke každému klientovi, místu i zadání přistupujeme individuálně a pokud nalezneme soulad v základních principech řešení tématu, bývá pak vzájemná spolupráce obohacující pro všechny zúčastněné. Ústřední linkou našich návrhů je jednoduchost geometrická, materiálová i technologická, funkci navrhovaných prvků staveb dáváme stejnou váhu jako jejich vizuálnímu vlivu na celkový dojem. Neznáme všechno, nebyli jsme všude, ale můžeme nabídnout mnohaleté zkušenosti, kontakty na další specializované odborníky a opravdový zájem o náš obor.

Jiří Svoboda Majitel atelieru

Jak pracujeme?

01
Nezávazná setkání na místě záměru nebo v našem atelieru, kde nás Vy seznámíte se svými představami a my vysvětlíme, jaký by mohl být další postup spolupráce pro tento konkrétní záměr. Po upřesnění všech otázek Vám připravíme návrh rozsahu služeb s ceny za tyto služby.
02
Práce na studii / projektu v dohodnutém členění a rozsahu, průběžné konzultace při osobním setkání nebo elektronickou komunikací. Výsledné dílo Vám předáme v elektronické i tištěné podobě.
03
Povolování staveb na základě plné moci můžeme zahájit již s rozpracovanou dokumentací. Výsledkem bude vydané povolení stavby, které Vám předáme včetně všech dokladů k tomu získaných.
04
Při výběru zhotovitele nebo před realizací stavby svépomocí jsme Vám k dispozici pro konzultace či případné úpravy díla.
05
Pro vlastní realizaci nabízíme možnost autorského dozoru realizace díla, forma a rozsah může být individuální podle skutečných potřeb.

Zaujala Vás některá z našich referencí a chcete se setkat nad Vaším plánovaným záměrem?

+420 775 707 387
Logo svoboda.plan

svoboda.plan s.r.o.
jednatel - Ing. Jiří Svoboda
561 53 Dolní Čermná 391
Zobrazit na mapě

IČ 275 54 805
společnost zapsaná v OR
vedeném u Krajského soudu v Hradci Králové
oddíl C, vložka 25825

Grafický návrh KošnarDesign.cz
Realizace CZECHGROUP.cz